nmrc
19 بهمن 1401 - 15:58

محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در مشهد اعلام شد

مشهد ـ فرمانده پلیس راهور خراسان رضوی محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در مشهد را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی اکبر غلامی با اعلام جزئیات محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ در مشهد اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز طبق سنوات گذشته از میدان ۱۵ خرداد به سمت حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.

فرمانده پلیس راهور خراسان رضوی تصریح کرد: از ساعت ۲۳ شب ۲۱ بهمن ماه انسداد کامل معابر و ایجاد محدودیت‌ها برای پاک‌سازی مسیر راهپیمایی انجام خواهد شد. دراین‌باره نیز از مردم تقاضا می‌کنیم از پارک وسیله نقلیه‌شان در خیابان امام رضا (ع) حدفاصل میدان بیت‌المقدس تا تقاطع دانش و از تقاطع دانش تا میدان بسیج و از میدان بسیج تا میدان ۱۵ خرداد خودداری کنند. همچنین، محدودیت دیگری در خیابان اندرزگو تا میدان بیت‌المقدس و زیرگذر حرم مطهر در نظر گرفته شده است که از شهروندان می‌خواهیم در این محور نیز خودرو پارک نکنند.

وی به مسیرهای جایگزین اشاره کرد و افزود: مسیرهای جایگزین در ضلع غرب یعنی خیابان امام خمینی (ره) و ضلع شرق خیابان هفده شهریور و خیابان کوشش در نظر گرفته شده است.

به گفته غلامی، معابر پنج‌گانه به سمت حرم مطهر به‌جز خیابان امام رضا (ع)، خیابان نواب صفوی از خیابان شهدای گوهرشاد، خیابان طبرسی از تقاطع میدان شهید گمنام و خیابان شیرازی از میدان شهدا به‌سمت حرم مطهر، استقرار نیروهای راهور نسبت به روزهای گذشته پررنگ‌تر خواهد بود و محدودیت ورود به زیرگذر حرم رضوی انجام خواهد شد.

فرمانده پلیس راهور خراسان رضوی بیان کرد: همچنین، معابر فرعی منتهی به خیابان امام رضا (ع) و اندرزگو با موانع بتنی تا بعد از راهپیمایی توسط شهرداری نیز مسدود خواهد شد.

وی تصریح کرد: استقرار خودروهای امدادی و خودروهای مسئولان برگزارکننده با ارائه مجوز صورت خواهد گرفت و همچنین تردد وسایل نقلیه عمومی تا زمان مورد نیاز انجام خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1028003