nmrc
03 دی 1401 - 14:03

چهار قلوهای فریمانی مورد حمایت بنیاد کرامت رضوی قرار گرفتند

مشهد ـ مدیر امور مجاورین بنیاد کرامت رضوی از دستور تولیت آستان قدس رضوی برای تقبل کامل هزینه بیمارستان، اهدای لوازم موردنیاز نوزادان و ۶۴۰ میلیون ریال کمک نقدی به چهارقلوهای فریمانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، هادی غلامی اظهار کرد: پنج روز قبل بود که خبر تولد چهارقلوهای فریمانی به تیتر یک رسانه‌های استان تبدیل شد؛ دو دختر و دو پسر که به یک‌باره، تعداد فرزندان را در خانواده کوچکشان به پنج رسانده بودند تا خواهر هشت‌ساله‌شان دیگر هیچ‌وقت تنها نباشد. با این حال، با پدری که به شغل شریف کارگری مشغول است و مادری خانه‌دار، قطعاً تأمین همه هزینه‌های تولد چهارقلوهای نازنین خصوصاً در شرایطی که هزینه هر شب نگهداری نوزادان حاصل از زایمان زودرس در زایشگاه‌ها حدود پنج میلیون تومان است دشوار است و با هزینه شیر خشک، پوشک و اقلام موردنیاز برای نگهداری نوزادان، صورتحساب نهایی سر به آسمان خواهد گذاشت.

مدیر امور مجاورین معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی افزود: به سفارش تولیت، این آستان پا به میدان می‌گذارد تا آن‌طور که علاوه بر اهدای کمک نقدی ۱۰۰ میلیون ریالی پیش از تولد چهارقلوها، اکنون این خانواده دوست‌داشتنی در گام دوم برنامه حمایتی بنیاد کرامت، همچنان در سایه پرمهر نام امام مهربانی‌ها باشند و ضمن اینکه خیالشان از بابت هزینه‌های بیمارستان راه می‌شود، کمک نقدی دیگری به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال و به‌صورت علی‌الحساب دریافت خواهند کرد.

وی افزود: روز گذشته جمعی از خدام بانوی بنیاد کرامت رضوی با حضور در بیمارستان ام‌البنین (س) و اهدای اقلام متبرک، هدیه نقدی ۱۰ میلیون ریالی به ازای هر فرزند و مجموعه‌ای از لوازم موردنیاز نوزادان، مایه دلگرمی و قوت قلب پدر و مادر شریف این کودکان باشند. البته که پس از اهدای این هدایا به تدبیر تولیت آستان قدس رضوی، بدیهی است که نام باکرامت امام رضا (ع) هرگز این خانواده را تنها نخواهد گذاشت و به‌زودی، بسته‌های حمایتی دیگری از سوی آستان قدس رضوی به دست والدین این خانواده عزیز فریمانی برسد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 930350