nmrc
19 بهمن 1401 - 19:12

جشنواره گفتمان خدمتت موجب تقویت امید به آینده می شود

زنجان-مسئول دبیرخانه انجمنهای علمی حوزه علمیه گفت: جشنواره گفتمان خدمت، خدمات و مجاهدت خاموش روحانیت را به شکل هنرمندانه و زیبا به جامعه نشان خواهد داد.

به ګزارش خبرګزاری مهر، حجت الاسلام عبدالرسول هاجری روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی جشنواره گفتمان خدمت فعالیت در کمیته امداد را یک توفیق بزرگ برای امدادگران عنوان کرد و گفت مقام امدادگران در نزد خداوند جایگاه رفیعی است، چرا که در راستای کمک به خلق خدا تلاش میکنند.

وی با اشاره به فعالیت خالصانه و گمنام امدادگران و روحانیون در عرصههای مختلف: افزود: جشنواره «گفتمان خدمت»، خدمات و مجاهدت خاموش روحانیت را به شکل هنرمندانه زیبا به جامعه نشان خواهد داد.
هاجری اضافه: کرد این جشنواره میخواهد مقداری از کارهای بزرگ این قشر را به شکل هنرمندانه و زیبا به جامعه نشان دهد و تلاشهایی را که سالهاست مخلصانه در محاق رفته، نشان بدهد.

مسئول دبیرخانه انجمنهای علمی حوزه علمیه با اشاره به تلاش دشمن در حوزه سایبری برای تخریب فعالیتهای صورت گرفته اظهار کرد این جشنواره قصد دارد در مقابل گفتمان سایبری و تخریبی ایجاد شده بر نکات مثبت و ظرفیتها متمرکز شود و آنها را برجسته میکند تا از این مسیر امید به آینده نیز تقویت شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1028250