nmrc
16 بهمن 1401 - 00:31

تبلیغات گسترده علیه جمهوری اسلامی در هیچ کجای دنیا سابقه ندارد

قم- معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تبلیغات گسترده دشمنان علیه جمهوری اسلامی بیان داشت: این اقدامات در هیچ کجای دنیا و علیه هیچ کشوری سابقه نداشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید یامین پور شامگاه شنبه در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی که از سوی مجمع هم افزایی جوانان انقلابی در مسجد حضرت زینب کبری (س) در خیابان هفت تیر قم برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: امام راحل حرکتی تاریخی و عظیم در این کشور شروع کرد که نباید از عظمت کار انقلاب اسلامی و امام راحل غافل شویم.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: در طول سال‌های پس از انقلاب اسلامی، تمام جبهه استکبار و قدرت‌های جهانی در دشمنی با انقلاب اسلامی اتفاق نظر داشته و با همدیگر متحد بودند.

وی بیان داشت: علت دشمنی‌های جبهه استکبار با جمهوری اسلامی می‌بایست برای مردم تبیین شود.

یامین پور ادامه داد: امروز غرب پس از ۳۰۰ سال در حال رسیدن به پوچی است و نشانه‌های اضمحلال و سستی آنان در حال نمایان است.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: گفتمان انقلاب اسلامی تنها اندیشه‌ای است که می‌تواند جایگزین سیطره غرب شود.

تلاش غرب برای از میان برداشتن انقلاب اسلامی به دلیل هراس از این گفتمان است

وی افزود: غرب از اهمیت گفتمان انقلاب اسلامی آگاه و از ایفای نقش آن در جهان هراسان است و به همین دلیل تمام تلاش خود را برای از میان برداشتن گفتمان انقلاب اسلامی به کار می‌بندد.

یامین پور با اشاره به تبلیغات گسترده دشمنان علیه جمهوری اسلامی بیان داشت: این اقدامات در هیچ کجای دنیا و علیه هیچ کشوری سابقه نداشته است.

وی افزود: اگر در آمریکا و کشورهای غربی بزرگترین جنایات هم رخ دهد خبری از آن در جهان منتشر نخواهد شد، اما کوچک‌ترین اتفاق در ایران به صورت گسترده در سراسر دنیا منتشر می‌شود.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: امروز جوانان کشور با اخبار منفی درگیر هستند و این محاصره دشمنان در راستای ناامیدی و ایجاد یاس در جامعه است.

وی با اشاره به اینکه در کشور مشکلاتی داریم افزود: تصویری که جبهه استکبار از طریق رسانه‌ها به دنیا مخابره می‌کند، صدها برابر از مشکلات موجود بیشتر است.

یامین پور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در عرصه رسانه‌ای و نبرد با تبلیغات دشمنان غفلت‌هایی داشتیم ابراز داشت: امروز در جنگ رسانه‌ای قرار داریم که در این راستا جبهه انقلاب اسلامی و فعالان این حوزه باید فعالیت‌های خود را تقویت کنند، چرا که این عرصه بسیار مهم است و اگر می‌خواهیم که در دنیا تغییری حاصل شود باید در عرصه رسانه و فناوری اطلاعات گام‌های بزرگی بر داریم.

مشکلات غربی‌ها باید برای نسل جوان بازگو شود

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در ادامه تاکید کرد: کشورهای غربی و آمریکایی با مشکلات عدیده‌ای دست به گریبان هستند که این مشکلات و نارسایی‌ها باید برای نسل جدید بیان شود.

وی عنوان داشت: نباید در جنگ رسانه‌ای دشمن مغلوب و اسیر اخبار نادرست و جنگ روانی دشمنان شویم.

یامین پور در ادامه با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر جمهوری اسلامی پس از انقلاب اسلامی ابراز داشت: در ابتدای سال‌های جنگ تحمیلی دشمنان از دادن سیم خاردار هم به کشور دریغ می‌کردند، اما با پیشرفت‌های صورت گرفته امروز شاهدیم که برخی از کشورها نیازمند فناوری‌هایی ایرانی از جمله تجهیزات به روز نظامی هستند.

وی تاکید کرد: آنچه که امروز اولویت جامعه به شمار می‌رود، تقویت نشاط و امید آفرینی است که این امر با جهاد تبیین محقق خواهد شد.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: نباید به دشمنان اجازه دهیم که با دروغ‌های خود افکار عمومی جامعه را منحرف کنند، چرا که اخبار جعلی و شایعه‌ها جامعه را به سمت نابودی و سیاهی می‌کشاند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1019197