nmrc
13 دی 1401 - 14:16

پویش دلگرمی احسان با اهدای وسایل گرمایشی در استان مرکزی کلید خورد

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان مرکزی گفت: پویش دلگرمی احسان با اهدای ۱۳۰ وسیله گرمایشی در مناطق محروم استان کلید خورد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، طهامی ظهر امروز در آیین پویش دلگرمی احسان اظهار کرد: در این پویش ۱۳۰دستگاه بخاری با اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد ریال تحویل خانواده‌های نیازمند خواهد شد.

طهامی اظهار داشت: مخاطب این پویش خانواده‌های مناطق محروم استان است که با مشارکت گروه‌های جهادی کاملا رایگان توزیع می‌شود.

وی بیان کرد: در این پویش نیز ۱۳۰ دستگاه بخاری گرمایشی به ارزش هر دستگاه ۱۸میلیون ریال تهیه و در اختیار ‌خانواده‌های شناسایی شده نیازمند قرار داده است.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)  در استان مرکزی با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) برابر رسالت تعیین شده به طور مستمر شرایط و وضعیت معیشی مردم را بررسی می‌کند، افزود: به گروه‌های جهادی تاکید جدی شده حین توزیع وسایل گرمایشی، شأن و منزلت افراد مورد نظر حفظ شود.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان مرکزی در خصوص شیوه شناسایی خانواده های نیازمند در این طرح، تاکید کرد: این آمار توسط گروه‌های جهادی و نهادهای حمایتی استان شناسایی شده و در اختیار ستاد قرار گرفته است.

طعامی اضافه کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و هرآنچه در توان داشته باشیم در راستای ارائه خدمت به مردم کوتاهی نخواهیم کرد.

وی یادآور شد: باید در زیر سایه پرمهر نظام مقدس جمهوری اسلامی هرگونه ناکامی و تلخ کامی از قشرهای محروم برطرف و فاصله بین قشرهای مختلف جامعه بسیار کم شود که در این راستا ستاد اجرایی با تمام توان پای کار است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 952380