nmrc
09 اسفند 1401 - 07:53

مطالبه هواداران بسکتبال گرگان را عملی می کنیم/ فینالیست می شویم

گرگان- سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری گرگان گفت: فینالیست شدن تیم گرگان، مطالبه هواداران از ما تلقی می شود و با یک بازی زیبا و با کیفیت مقابل گروه بهمن تهران، این آرزو را محقق می کنیم.

به گزارش خبرنگارمهر، نیکا بیک لیک لی شامگاه دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی با تیم گروه بهمن تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتظار هواداران گرگانی از بازیکنان و کادر فنی آن است که با برتری مقابل گروه بهمن تهران، به دیدار نهایی مسابقات لیگ برتر بسکتبال زنان صعود کنیم و امیدواریم با یک بازی زیبا و کیفی بتوانیم از سد تهرانی‌ها عبور کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری گرگان افزود: انتظار کادر فنی و بازیکنان از مدیران اجرایی تیم آن است که از مجموعه بسکتبال زنان گرگان، یک نگاه حرفه‌ای و تخصصی داشته باشند تا بتوانیم برای گرگان افتخار آفرینی کنیم.

وی گفت: هر چند تیم گروه بهمن تهران در زمره تیم‌های ریشه دار و قدیمی بسکتبال زنان ایران است و بازیکنان و کادر فنی ارزشمندی در اختیار دارد اما شهرداری گرگان برای حضور در فینال چاره‌ای جز برتری مقابل این تیم ندارد.

بیکلیکلی ادامه داد: بازیکنان و کادر فنی گرگان تلاش می‌کنند با حفظ آرامش با یک بازی حساب شده، تیم تهرانی را با شکست بدرقه کنند.

وی گفت: در کنار بازیکنان ایرانی تیم، عملکرد بازیکنان خارجی تیم بسکتبال گرگان هم مطلوب است و انتظار داریم بتوانیم گروه بهمن تهران را شکست دهیم.

گفتنی است، شهرداری گرگان در دیدار نخست با نتیجه ۶۰ بر ۴۳ مقابل میزبان خود «گروه بهمن تهران» به برتری رسید و در صورت پیروزی در بازی عصر سه شنبه، راهی فینال می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1062361