nmrc
19 بهمن 1401 - 21:17

یادواره 367 شهید گچساران برگزار شد

با حضور مردم و مسئولان یادواره 367 شهید گچساران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران سرهنگ امیر حمزه محقق زاده در یادواره ۳۶۷ شهید در گچساران اظهار کرد: یاد و خاطره ۳۶۰ شهید و ۷ شهید گمنام این شهرستان و حجت الاسلام متقی کاشانی را گرامی میداریم.

وی بیان کرد: شهدا خون خود را در طبق اخلاص گذاشته و در راه ایران اسلامی و آرمان های انقلاب فدا کردند.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران تصریح کرد: ما امنیت و اقتدار خود را مدیون خون شهدا هستیم.

 

حجت الاسلام حجازی امام جمعه گچساران نیز عنوان کرد: یاد ۳۶۷ شهید والامقام گچساران و پدر شهیدان عالم بزرگی که رزمندگان را بدرقه جبهه های حق علیه باطل می‌کرد گرامی می‌داریم.

وی افزود: شهدا چه کردند که مورد عنایت خاص اهل بیت قرار گرفتند آنها که فرشته نبودند بلکه بچه های این مرز و بوم بودند و تعداد محدودی سعادت آن را داشتند.

امام جمعه گچساران بیان کرد: کسانی که در راه خدا تلاش کرده و ایمان داشتند آنها الگو می شوند،شهدا مسیر راه امام‌حسین را ادامه دادند .

حجت الاسلام حجازی اضافه کرد: مسئولان و همه باید برنانه ریزی کرده و مهندسی فرهنگی ترسیم کنید، ریل گذاری برای آینده جوانان و توسعه و پیشرفت آنها را انجام دهید.

وی ادامه داد: در حال حاضر فضای مجازی باعث کند شدن پیشرفت آنها شده است، به جوانانی که دوران فقر و فلاکت و نادانی در زمان طاغوت را ندیدند بگویید که در آن زمان شرف و رفاه و آسایش نبود و نظام جمهوری اسلامی برای ایران چه اقداماتی را انجام داده است برکات نظام را برای جوانان بازگو کنید.

امام جمعه گچساران اظهار کرد: باید وقت را برای کار کردن برای جامعه گذاشت، در همه میادین تلاش کرده و برای کار در جامعه قدم بردارید.

حجت الاسلام حجازی خاطرنشان کرد: در بازار و کوچه و مدرسه و دانشگاه و هرجایی مسئولان و مردم به وظیفه در خصوص حجاب و عفاف خود عمل نمی کنند باید در تبیین عفاف و حجاب بیشتر کار انجام شود.

انتهای پیام/ ۸۲۰۳۳

منبع: فارس
شناسه خبر: 1028377